آدونیا سامانه کسـب درآمــد وبلاگ ها

کسب درآمد با آدونیــا سفارش ثبـت تبلیغات :: اضافه شدن سرویس لوکس بلاگ ::
:: اضافه شدن سرویس لوکس بلاگ :: کسب درآمد با آدونیــا سفارش ثبـت تبلیغات ثبت نــام جدید ورود به درگــاه
   

پار المپيک

پارالمپيک ميدان نبر انگيزه ها و اراده  هاي پولادين است خيلي از انسان هاي سالم چنين پشتکاري رو ندارن

زهرا نعمتي هفتمين مدال طلاي کاروان پارالمپيک کشورمان در بازي‌هاي 2016 ريو را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري تسنيم از ريو، زهرا نعمتي قهرمان پارالمپيک 2012 لندن که بازي‌هاي المپيک را نيز تجربه کرده و پرچمدار کاروان ايران در المپيک نيز بوده است, در مرحله فينال رقابت‌هاي ريکرو تيراندازي باکمان پارالمپيک 2016 برابر چون يان وو از کشور چين قرار گرفت و با نتيجه 6 بر 4 پيروز شد و هفتمين طلايي کاروان منا لقب گرفت.


وي در دوره گذشته اين مسابقات نيز صاحب مدال طلا شده بود و در رقابت‌هاي ميکس تيم نيز با ابرهيم رنجبر مدال نقره گرفت. نعمتي دومين ورزشکار زن پرافتخار ايران بعد از ساره جوانمردي است که در بازي‌هاي پارالمپيک برزيل دو نشان کسب کرده است. ساره جوانمردي در رشته تيراندازي دو مدال طلا دارد.


در رقابت رده‌بندي نيز کماندار لهستان با نتيجه برابر کره جنوبي پيروز شد و صاحب مدال برنز شد.


کاروان ايران تاکنون موفق به کسب 7 طلا، 6 نقره و 5 برنز در بازي هاي پارالمپيک 2016 ريو شده است.زن با حجاب ايران افتخار ما زهرا نعمتي


 


ساره جوانمردي به دومين طلاي خود در بازي‎هاي پارالمپيک 2016 ريو دست يافت.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري تسنيم از ريو، رقابت‎هاي ميکس (مردان و زنان) تپانچه بادي 50 متر بازي‎هاي پارالمپيک 2016 ريو  برگزار شد و ساره جوانمردي با ثبت رکورد 189?5 به عنوان نخست اين رشته دست يافت و صاحب گردن آويز طلا شد. جوانمردي با اين مدال طلا رکورد فينال پارالمپيک را شکست.


پس از نماينده کشورمان؛ ورزشکار مرد چين با ثبت رکورد 186?5 و ورزشکار مرد اوکراين با رکورد 160?8 سوم شدند.


پيش از اين ساره جوانمردي موفق شده بود در رشته تفنگ بادي 10 متر بانوان مدال طلاي اين بازي‎ها را از آن خود کند.اينم خانم جوانمردي دو مدال طلا تو پارالمپيک گرفت نه حجاب نه معلوليت مانعش نشد


 


سيامند رحمان با رکوردي باورنکردني صاحب مدال طلاي پارالمپيک ريو شد

 نماينده دسته 107+ کيلوگرم وزنه‎برداري ايران با رکوردي باورنکردني طلاي پارالمپيک را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري تسنيم از ريو، رقابت‎هاي وزنه‎برداري دسته 107+ کيلوگرم بازي‎هاي پارالمپيک 2016 ريو در حالي آغاز شد که 8 وزنه‎بردار در اين دسته حضور داشتند. سيامد رحمان نماينده کشورمان در دسته فوق‎سنگين اين بازي‎ها بود.


نکته جالب اين رقابت که در همان ابتدا باعث تعجب خيلي‎ از حاضران شده بود، وزنه‎هاي درخواستي خصوصا سيامند رحمان بود. نماينده کشورمان در نخستين حرکت خود درخواست وزنه 270 کيلوگرمي را داده بود. نزديک‎ترين درخواست به او توسط نماينده اردن صورت گرفته بود. اين ورزشکار براي حرکت نخست خود 230 کيلوگرم را درخواست داده بود.


پيش از شروع رقابت و با توجه به وزنه‎هاي درخواستي مشخص بود که در صورت رخ ندادن اتفاقي عجيب، طلاي اين دسته به سيامند رحمان خواهد رسيد. نماينده کشورمان در نخستين حرکت خود 270 کيلوگرم را مهار کرد و رکورد پارالمپيک را همان حرکت نخست به نام خود کرد.سيامند رحمان مرد با غيرت کشورمون


رحمان در حرکت دوم وزنه 300 کيلويي را مهار کرد و رکورد 296 کيلويي خودش در جهان را شکست. سيامند در حرکت سوم رکورد 305 کيلوگرم را برجاي گذاشت. او به اين رکورد قانع نشد و در حرکت بعدي وزنه 310 کيلوگرم را مهار و قاطعانه ششمين مدال طلاي کاروان ايران را کسب کرد.


ورزشکار مصري با 235 کيلو و ورزشکار اردني با 234 کيلوگرم دوم و سوم شدند.مشاهده کامـل مطلب

منبع : شکوه بندگی

فاصله گلناری

نویسنده : فاصله گلناری

صفحه اختصاصی

تاریـخ : ۱۰:۱۰ ::: ۱۳۹۵/۰۹/۱۲

بازدیـد : ۸

درآمـد : ۱۸ تومان

این مطلب به صورت خودکار ایندکس شده است؛ لذا چنانچه محتوای آن غیر اخلاقی و نامناسب است، گزارش دهید.

   

آمار اجمالـی سایت

تعداد کاربـران : ۵۷ تعداد وبلاگ ها : ۵۲ تعداد مطالب : ۴۷۸۸ درآمـد کاربران : ۲۹۲۰۵۰ مجموع بازدید : ۱۴۳۹۱۵
۶۱ :: ۰ :: ۰
ارتبــاط با مدیریـت سفارش ثبت تبلیغات حمایت از سایت آدونیـا کسب درآمد با آدونیــا
طراح و برنامه نویس : میثم شریفی