آدونیا سامانه کسـب درآمــد وبلاگ ها

کسب درآمد با آدونیــا سفارش ثبـت تبلیغات :: اضافه شدن سرویس لوکس بلاگ ::
:: اضافه شدن سرویس لوکس بلاگ :: کسب درآمد با آدونیــا سفارش ثبـت تبلیغات ثبت نــام جدید ورود به درگــاه
   

کسب درآمدماتریکسی در سایتzarfund

با سلام 

امروز در خدمت شما دوستان هستیم با معرفی سایت zarfund به زبان فارسی


اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت به روش ماتریکسی و با بیت کوین هستی از لینک زیر عضو بشو و به کسب درآمد بپرداز. 

دراین سیستم شما در حقیقت 1 پکیج مارکتینگ که در هر لول برای دانلود قرار داده شده  که بعد از لول 6 به بعد با هر آپگرید علاوه بر پکیج دانلودی آن لول یک پکیج تبلیغاتی هم دریافت میکنید را با قیمت  0.03 بیت کوین میخرید که ارزش پکیج ها مارکتینگ بیش از 1000 دلار است و ارزش پکیج تبلیغاتی هم برابر با همان مبلغ آپگرید آن لول است و این کار کسب درآمد حلال است و کاملا قانونی است این سیستم طوری طراحی شده که شما فقط و فقط با پرداخت 0.03  بیت کوین برای پکیج لول 1  از جیب خود ( که حدود 69000 هزار تومان ) است میتوانید به مبلغ 128 بیت کوین ( بیش از 250 میلیون تومان ) کسب درآمد کنید . 

اگر حتی حساب بیت کوین ندارید همین الان از طریق لینک آموزشی که در انتهای این مطلب گذاشتم یکی درست کنید چون این سیستم رو از دست میدهید و مطمئن باشید تا یک ماه دیگه حتما وارد این سیستم میشید پس چه بهتر که امروز وارد شوید چون اگر امروز ثبت نام کنید وحسابتونو با پرداخت 0.03 بیت کوین فعال کنید از این به بعد هر کسی از طریق من عضو میشه بطور اتوماتیک زیرمجموعه ی شما میشه و اینطوری من بهتون کمک میکنم . فرصت رو از دست ندهید و همین امروز حسابتونو فعال کنید 

 ویژگی ها:

اول این رو بگم که من دومین کسی هستم که در ایران کل آموزش را ترجمه و آماده کرده ام و مطمون باشید در ماه اول بیش از 100 زیرمجموعه خواهم گرفت و آنها زیرمجموعه های شما می شوند. 

 1. بعد از عضویت در هر لول محصولات زیادی برای دانلود است که قیمتشان بسیار بیشتر از این مبلغ ناچیز عضویت است . بیش از 1 گیگابایت محصولات دیجیتالی و ویدیو های مارکتینگ برای دانلود رایگان که این سیستم را بسیار محبوب کرده است چون قیمت پک ها هزار برابر مبلغ عضویت است و براحتی میتوانید از خارج عضو بگیرید. 

 2. در این سیستم هر کس فقط میتواند 2 نفر را معرفی کند و هر کسی را که بعد از آن معرفی میکند در زیرمجموعه ی زیرمجموعه های آن قرار میگیرد و این یک ویژگی بسیار مهم است تا همه در این سیستم موفق شوند

مثلا کسی که از طریق لینک من برای عضویت استفاده میکند بخاطر اینکه من 2 نفر خودم را معرفی کرده ام، نفرات بعدی که معرفی میکنم زیرمجموعه ی شما می شوند و این کمک بسیار بزرگی به شماست و هر کسی که زودتر از طریق لینک من عضو شود خیلی سریعتر از طرف من زیرمجموعه بدست می آورد چون در لول های بالا تر من قرار میگیرد و با این کار من به رشد زیرمجموعه های آنها کمک میکنم . پس فرصت را از دست ندهید و همین الان عضو شوید و لول اول را آپگرید کنید  

پرداخت ها در این سیستم مستقیما به حساب بالاسری(یعنی حساب خودتون) واریز میشود و هیچ پولی به سایت واریز نمی شود تا سایت بخواهد کلاهبرداری کند 

فرستادن اطلاعات عضویت زیرمجموعه ها و اطلاعات هر آپگرید زیرمجموعه ها به ایمیل شما ( حتما ازحساب جیمیل استفاده کنید )

 

بعد از عضویت و پرداخت مبلغ طبق آموزش شما میتوانید عضو بگیرید و خیلی سریع زیرمجموعتونو رشد بدهید چون سیستم در ایران تازه وارد شده و همه میتوانند عضو بشوند
ضمنا بعد از عضویت میتوانید از آموزش های همین وبلاگ کپی بگیرید و یک وبلاگ برای خودتون درست کنید 

برای ثبت نام ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

سپس در صفحه اصلی روی sign up کلیک کنید و اطلاعاتی را که از شما می خواهد به ترتیب پر کنید و توجه کنید در قسمت security answer دقت شود زیرا جوابی را که می دهید بعدا نیاز دارید و زمانی که پولی را می فرستید باید این کد را وارد کنید تا پول فرستاده شود.


بعد از ساخت اکونت در صفحه اصلی اکونتان روی my money کلیک کنید و گزینه bitcoin wallet را وارد کنید و آدرسی را که بعد از ساخت کیف پول بیت کوین به شما داده است در آن وارد کرده و رمز security answer را وارد کنید تا شماره کیف پول شماره ذخیره شود بدین ترتیب زمانی که شما زیر مجموعه می گیرید پولی را که زیر مجموعه ها می فرستند به این کیف پول فرستاده می شود.


آپگرید به لول های بالاتر:

باید توجه شود از زمانی که شما اکونتان را می سازید تا زمانی که اولین پول را پرداخت می کنید نباید بیشتر از 30 ساعت گذشته باشد وگرنه اکونتان پاک می شود.

برای آپگرید به لول بالاتر در صفحه اول اکونتان روی Upgrade to next stage کلیک کنید و آدرسی را که در صفحه به شما داده است را کپی کنید و در داخل کیف پول بیت کوین تان در صفحه send  آن را وارد کنید و مبلغی را که در صفحه به شما گفته است واریز نمایید را از طریق کیف پولتان واریز کنید،سپس شماره tx hash را که در صفحه پرداخت به شما نشان داده شده است در فرم پایین صفحه در قسمت Transaction Hash ID  وارد کرده و مبلغی را که نیز پرداخت کردید در قسمت Exact Amount Sent  وارد کنید.حال شما به لول بالاتر آمدید و از کسب درآمد میلیونی لذت ببرید. 

خب نحوه عملکرد این سیستم به این گونه است:

این سیستم از یک ماتریکس 6 لول تشکیل شده، که یعنی در لیست زیرمجموعه های شما به ترتیب 2 و 4 و 8 و 16 و 32 و 64  نفر هستند و تمام درآمد 250 میلیون تومانی شما از همین تعداد زیرمجموعه بدست می آید.در واقع شما با رسیدن به هر پایان هر لول یک پرداخت ماهانه نیز دارید و در پایان هر لول باید از زیر مجموعه هایتان در ماه بعد نیز بیت کوین بگیرید و به بالاسریتان  نیز بیت کوین دهید. و این چرخه دریافت و پرداخت هر ماه ادامه دارد و شما هر ماه حداکثر در لول آخر 2 بیت کوین می دهید و 164 بیت کوین می گیرید که در کل ماهی 250 میلیون از این طریق دریافت می کنید.


1.در لول 1 شما  از هر 2 نفر زیرمجموعه شما هر کدام 0.03 بیت کوین بهتون پرداخت میکنه و جمعا 0.06 بیت کوین در حساب شما واریز میشه ( 128.000 تومان )

1.2. در لول 2 شما از 0.06 بیت کوینی که از لول 1 بدست آوردید 0.05 بیت کوین رو باید برای آپگرید لول 2 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 4 نفر رو دارید که هر کدام به شما 0.05 بیت کوین میدهند که میشه 0.2 دلار درآمد ( 400.000 تومان )
1.3. در لول 3 شما از 0.2 بیت کوینی که از لول 2 بدست آوردید 0.1 بیت کوین رو باید برای آپگرید لول 3 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 648 نفر رو دارید که هر کدام به شما 0.1 بیت کوین میدهند که میشه 0.8 بیت کوین درآمد ( 1.600.000 تومان )

1.4. در لول 4 شما از 0.8 بیت کوینی که از لول 3 بدست آوردید 0.2 بیت کوین رو باید برای آپگرید لول 4 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 16 نفر رو دارید که هر کدام به شما 0.2 بیت کوین رو میدهند که میشه 3.2 بیت کوین درآمد ( 6.400.000تومان )

1.5. در لول 5 شما از 3.2 بیت کوینی که از لول 4 بدست آوردید 1بیت کوین  رو باید برای آپگرید لول 5 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 32 نفر رو دارید که هر کدام به شما 1 بیت کوین میدهند که میشه 32 بیت کوین درآمد  ( 64.000.000تومان )
1.5. در لول 6 شما از 32 بیت کوینی که از لول 5 بدست آوردید 2 بیت کوین رو باید برای آپگرید لول 6 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 64نفر رو دارید که هر کدام به شما  2 بیت کوین  میدهند که میشه 128 بیت کوین درآمد  ( 254.000.000تومان ) 

                                    ایمیل:1368amirhassan@gmail.com 

 

خرید بیت کوین 

برای خرید بیت کوین از سایت  زیر می توانید استفاده کنید:

این سایت  برای خرید و فروش بیت کوین به وریفای کردن حساب نیز دارد پس ابتدا دستورالعمل خرید از سایت را بخوانید سپس به خرید از سایت بپردازید 

https://farhadexchange.com/?rid=5885    


مشاهده کامـل مطلب

منبع : بهترین و پرسود ترین سایتهای کلیکی خارجی

امیر احمدی

نویسنده : امیر احمدی

صفحه اختصاصی

تاریـخ : ۲۲:۳۶ ::: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴

بازدیـد : ۲۷

درآمـد : ۶۰ تومان

این مطلب به صورت خودکار ایندکس شده است؛ لذا چنانچه محتوای آن غیر اخلاقی و نامناسب است، گزارش دهید.

   

آمار اجمالـی سایت

تعداد کاربـران : ۵۷ تعداد وبلاگ ها : ۵۱ تعداد مطالب : ۴۶۹۱ درآمـد کاربران : ۲۸۵۰۳۰ مجموع بازدید : ۱۴۰۳۱۶
۵۹ :: ۰ :: ۰
ارتبــاط با مدیریـت سفارش ثبت تبلیغات حمایت از سایت آدونیـا کسب درآمد با آدونیــا
طراح و برنامه نویس : میثم شریفی